Evenementen

Hier staan de data met keurmeesters van alle tentoonstellingen, (kampioens)clubmatches en jonge honden- en veteranendag voor de windhonden in Nederland.

31.08
2024

Dogshow Rotterdam

Mevrouw Leila Stenlund (FI): Afghaanse Windhond, Azawakh, Barsoi, Chart Polski, Deerhound, Galgo Español, Greyhound, Ierse Wolfshond, Italiaans Windhondje, Magyar Agár, Saluki, Silken Windhound, Silken Windsprite, Sloughi en Whippet.

Meer informatie

15.09
2024

Outdoor Zwolle

Mevrouw Roel van Veen-Keur (NL): Afghaanse Windhond, Azawakh, Chart Polski, Deerhound, Galgo Español, Greyhound, Ierse Wolfshond, Italiaans Windhondje, Magyar Agár, Saluki, Silken Windhound, Sloughi en Whippet.

De heer Jean-François Vanaken (BE): Barsoi.

Meer informatie

22.09
2024

Jonge Honden en Veteranendag

Meer informatie volgt.

Meer informatie

28.09
2024

Dogshow Maastricht

Mevrouw Anita Gielisse (NL): Afghaanse Windhond, Azawakh, Barsoi, Chart Polski, Galgo Español, Greyhound, Italiaans Windhondje, Magyar Agár, Saluki, Silken Windsprite, Sloughi en Whippet.

Mevrouw Jill Peak (UK): Deerhound en Ierse Wolfshond.

Mevrouw Anca Giura (RO): Silken Windhound.

Meer informatie

29.09
2024

Dogshow Maastricht

Mevrouw Erica Bakker-van de Woestijne (NL): Afghaanse Windhond, Azawakh, Barsoi, Chart Polski, Galgo Español, Greyhound, Italiaans Windhondje, Magyar Agár, Saluki, Silken Windsprite, Sloughi en Whippet.

De heer Bas Bosch (BE): Deerhound en Ierse Wolfshond.

Paul Lawless (IE): Silken Windhound.

Meer informatie

02.11
2024

Dogshow Bleiswijk

De heer Thomas Hehir (IE): Afghaanse Windhond, Ierse Wolfshond, Italiaans Windhondje, Silken Windsprite en Whippet.

De heer Marijn van Iersel (NL): Azawakh, Barsoi, Chart Polski, Deerhound, Galgo Español, Greyhound, Magyar Agár, Saluki en Sloughi.

Meer informatie

29.11
2024

Friesland Cup

De heer Willem Buitenkamp (NL): Afghaanse Windhond, Azawakh, Galgo Español en Sloughi.

De heer Graham Hill (UK): Barsoi, Deerhound, Greyhound, Saluki en Whippet.

De heer Mark Wibier (NL): Chart Polski en Magyar Agár.

Mevrouw Anita Gielisse (NL): Ierse Wolfshond.

Mevrouw Barbara Müller (CH): Italiaans Windhondje, Silken Windhound en Silken Windsprite.

Meer informatie

30.11
2024

Tulip Cup

De heer Rony Doedijns (NL): Afghaanse Windhond, Azawakh, Deerhound, Galgo Español, Greyhound, Ierse Wolfshond, Italiaans Windhondje, Magyar Agár en Sloughi.

De heer Willem Buitenkamp (NL): Barsoi, Chart Polski en Whippet.

De heer Maikel Koot (NL): Saluki.

De heer Markku Kipina (FI): Silken Windhound en Silken Windsprite.

Meer informatie

01.12
2024

Dutch Winner show

De heer Laurent Lauri Heinesche (LU): Afghaanse Windhond, Azawakh, Deerhound, Greyhound, Ierse Wolfshond en Magyar Agár,

De heer Gerard Jipping (NL): Barsoi.

De heer Willem Buitenkamp (NL): Italiaans Windhondje en Saluki.

De heer Guido Schäfer (DE): Chart Polski, Galgo Español, Silken Windhound, Silken Windsprite en Sloughi.

De heer Rony Doedijns (NL): Whippet.

Meer informatie

07.12
2024

Kerstshow

Meer informatie volgt.

08.12
2024

Kerstshow

Meer informatie volgt.

Deze website maakt gebruik van cookies om je de beste ervaring te bieden. Verdere informatie is te vinden in de privacyverklaring en onder cookies.